Vastuvõtt

Eelkool

Eelkool toimub igal aastal märtsis ja/või aprillis kord nädalas.

Kooli tulevate lastega Viiratsi lasteaed Rüblikus on kujunenud traditsiooniks, et kõik lapsed võetakse eelkooli ja kool ning lasteaed teevad koostööd, et lapsed saaksid lasteaia päeva raames kooliga tutvumise kogemuse.

Lisateave tuleb igal kevadel lasteaiast ja kooli kodulehe ning Facebooki kaudu.

Lisainfo krista.prinzmann@viiratsi.edu.ee.

2022. aasta kevadel toimub eelkool 31. märtsil, 7. aprillil, 14. aprillil kell 13.00-15.00. Tunde viib läbi õpetaja Iiri Tera.

Eelkooli pole vaja registreeruda. Kaasa võtta vahetusjalatsid, harilik pliiats, värvilised pliiatsid ja kustukumm.

Eelkool toimub igal aastal märtsis ja/või aprillis kord nädalas.

Lisateave tuleb igal kevadel lasteaiast ja kooli kodulehe ning Facebooki kaudu.

Lisainfo krista.prinzmann@viiratsi.edu.ee.