Viiratsi Kool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Huviringid Juhtkond Tugispetsialistid Õpetajad Järelevalve

Ametikoht
 
Huviringid (5)

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.00
Kolmapäev 13.00

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
valli.pang@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Neljapäev, eelneval kokkuleppel

Lauri Liiv

Kickpoks

Vastuvõtuaeg:

neljapäev 13.45–14.45

Ain Veebel

Robootika

Vastuvõtuaeg:

reede 13.50–14.35

Leili ja Külli, toimumiskoht: Mulgi Savikoda

Keraamika

Juhtkond (4)

Külli Saat

Direktor
520 0457
kylli.saat@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Krista Prinzmann

Õppejuht
krista.prinzmann@viiratsi.edu.ee


Toivo Radin

Majandusjuht
511 3792
toivo.radin@viiratsi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kai Parre

Huvijuht
+372 56862424
kai.parre@viiratsi.edu.ee

Tugispetsialistid (3)

Anne Nõgel

Sotsiaalpedagoog
anne.nogel@viiratsi.edu.ee


Külli Saarnik

Logopeed
kylli.saarnik@viiratsi.edu.ee


Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Õpetajad (12)

Enno Rebane

Tehnoloogia
+372 55914740
enno.rebane@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Liina Mägi

Klassiõpetaja
liina.magi@viiratsi.edu.ee


Eva Aavik

Klassiõpetaja
eva.aavik@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 12:05

Annika Otsma

Klassiõpetaja
annika.otsma@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 13:00

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.00
Kolmapäev 13.00

Jana Lossmann

Klassiõpetaja
jana.lossmann@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 14.00
Neljapäev 14.00

Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
valli.pang@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Neljapäev, eelneval kokkuleppel

Toivo Vilumaa

Usundiõpetus
toivo.vilumaa@viiratsi.edu.ee


Andreas Siimon

Arvutiõpetus
andreas.siimon@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-N 08.00-15.00

Heidi Mäetagas

Pikapäevarühm, tugiisik
heidi.maetagas@viiratsi.edu.ee


Ülle Laam

Klassiõpetaja
ylle.laam@viiratsi.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 13:00
Järelevalve (1)

Kaidi Maask

Haridus- ja Teadusministeerium
735 0222
hm@hm.ee

Viiratsi Kool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.