Viiratsi Kool

Üldinfo
Lisainfo
Registrikood 75024998

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Tugispetsialistid Huviringid Järelevalve

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Krista Prinzmann

Direktor
Rahvatants
435 1439
520 0457
krista.prinzmann@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.55-14.40

Thea Ilusmets

Õppejuht
thea.ilusmets@viiratsikool.ee


Toivo Radin

Majandusjuht
511 3792
toivo.radin@viiratsikool.ee

Lisainformatsioon: 

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kai Parre

Huvijuht
kai.parre@viiratsikool.ee

Õpetajad (13)

Külli Saat

Kunstiõpetus
kylli.saat@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede, kokkuleppel

Enno Rebane

Tehnoloogia
+372 55914740
enno.rebane@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13.00-13.45

Liina Mägi

Klassiõpetaja
liina.magi@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 13.55-14.40

Eva Aavik

Klassiõpetaja
eva.aavik@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.55-14.40

Annika Otsma

Klassiõpetaja
annika.otsma@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13.00-13.45

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, kokkuleppel 12.05-13.45

Jana Lossmann

Klassiõpetaja
jana.lossmann@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13.00-13.45

Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, kokkuleppel

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
504 4317
valli.pang@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, kokkuleppel
Neljapäev, kokkuleppel

Toivo Vilumaa

Ajalugu, kunstiajalugu
Usundiõpetus
toivo.vilumaa@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, kokkuleppel

Heidi Mäetagas

Pikapäevarühm, tugiisik
heidi.maetagas@viiratsikool.ee


Ülle Laam

Klassiõpetaja
ylle.laam@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 13.00-13.45
Teisipäev 13.55-14.40

Iiri Tera

Klassiõpetaja
iiri.tera@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede 11.05-11.50
Tugispetsialistid (3)

Anne Nõgel

Sotsiaalpedagoog
435 8011
anne.nogel@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, kokkuleppel

Külli Saarnik

Logopeed
kylli.saarnik@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede 13.00-13.45

Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, kokkuleppel
Huviringid (6)

Krista Prinzmann

Direktor
Rahvatants
435 1439
520 0457
krista.prinzmann@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 13.55-14.40

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, kokkuleppel 12.05-13.45

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
504 4317
valli.pang@viiratsikool.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev, kokkuleppel
Neljapäev, kokkuleppel

Lauri Liiv

Kickpoks

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 13.45–14.45

Ain Veebel

Robootika

Vastuvõtuaeg:

reede 12-14

Kati Kivja

Keraamika

Järelevalve (1)

Kaidi Maask

Haridus- ja Teadusministeerium
735 0222
hm@hm.ee

Viiratsi Kool

Üldinfo
Lisainfo
Registrikood 75024998

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.