Film tänavakunstnikest Viiratsis RUA tänavakunstifestivali raames 23. mai Kai.parre

Viiratsi koolis näeb filmi!

RUA väikelinnade tänavakunstifestival Viljandi vallas kutsub kinno!
Reede õhtul, 16. juunil kell 17.30 muutub Viiratsi kooli aula kinosaaliks. Tasuta filmilinastusel saab vaadata filmi "Street Heroines", mis räägib naissoost tänavakunstnikest.

Film tänavakunstnikest naiskangelastest on auhinnatud dokumentaalfilm kolmest Ladina-Ameerika naiskunstnikust. Kui Eestis ja Euroopas tundub, et sugu ei mängi tänavakunstnike puhul suurt rolli ning kõik võivad ennast tunda aktsepteerituna, siis Ladina-Ameerikas on naistel tulnud enda koht tänavakunsti skeenes välja võidelda. Portreelugu räägib kunstnikest Toofly, Fusca ja Magrela.

Film on inglise ja hispaania keeles, inglise keelsete subtiitritega.
Fiml tuli välja 2021. aastal. Filmi režissöör on Alexandra Henry.

Hetkel tiirutab laineid lööv "Street Heroines" maailma suurpealinnades, seda enam on eriline filmi esilinastus Eestis väikeses Viiratsi alevikus.

Banneri kujundus: Ingmar Järve. Banneril olevate maalide autorid: Lili Cuca ja Vera Primavera.

RUA väikelinnade tänavakunstifestival Viljandi vallas kutsub kinno!

Film on inglise ja hispaania keeles, inglise keelsete subtiitritega.
Fiml tuli välja 2021. aastal. Filmi režissöör on Alexandra Henry.