Spordipäev 17. juuni huvi.juht

Juunikuu spordipäev oli lõbus ja eriline!

Selle aasta viimane spordipäev oli tavapärasest erinev. 4. klass õpetaja Liina juhendamisel näitasid ette mõnusad soojendusharjutused. Jätkasime jooksuga ümber tiigi. Loodame, et sellest kujuneb traditsioon, mida tehakse edaspidi kooli sünnipäeval 3. mail. Pärast liikusime staadionile, kus õpetajad olid tavapärased alad pea peale pööranud. Palliviske asemel heideti saabast, 60 m jooksu asemel joosti 30 m tagurpidi ja kaugushüppe asemel võeti mõõtu hoota hantlid käes hüpates. Päeva lõpetasid vahvad teatevõistlused.

Facebooki galerii

Facebooki galerii