Uudised

Teel XIII noorte laulu- ja tantsupeole 07. veebruar Kai.parre

Pererühm käis esimesel ettetantsimisel.


Meie pisike, ent tubli kool on võtnud eesmärgiks osaleda XIII noorte laulu- ja tantsupeol, mis toimub juba sel suvel. Pererühm (juhendaja Krista Prinzmann), kus lisaks meie õpilastele on tantsimas kooli töötajad, lapsevanemad ja lihtsalt meie head sõbrad, on esimese ettetantsimise ära teinud. Mudilaskooril (juhendaja Valli Pang) seisab see veel ees. Fotod: Viljandimaa Omavalitsuste Liit

Meie pisike, ent tubli kool on võtnud eesmärgiks osaleda XIII noorte laulu- ja tantsupeol, mis toimub juba sel suvel. Pererühm (juhendaja Krista Prinzmann), kus lisaks meie õpilastele on tantsimas kooli töötajad, lapsevanemad ja lihtsalt meie head sõbrad, on esimese ettetantsimise ära teinud. Mudilaskooril (juhendaja Valli Pang) seisab see veel ees. Fotod: Viljandimaa Omavalitsuste Liit