Rimi jalgpalli osavusfestival 27. märts Kai.parre

Meie kooli kaks võistkonda osalesid Rimi jalgpalli osavusfestivalil.

1.-3. klasside arvestuses saavutasime tubli neljanda koha ja 4.-5. klasside arvestuses kuuenda koha. Olime kõige väiksem osalenud kool!☺️ Võistkondadesse kuulusid Mattias Vinni, Liisa Taar, Estelle Tõnnov, Tristan Kurvits, Karl-Sebastian Lilloson, Gregor Toss, Brita Haavel, Melanie Leevit, Lauri Kivimägi, Henri Türk, Ruuben Oja, Mairon Kabral, Mattias Meister. Neid juhendasid õpetajad Iiri Tera ja Liina Mägi.