Kooslugemine 30. jaanuar Kai.parre

"30. jaanuaril tähistatakse eesti kirjanduse päeva, mis on ühtlasi kirjanik Anton Hansen Tammsaare sünniaastapäev. Tänavu saab Tammsaare sünnist 145 aastat. Alates 2023. aastast on see riiklik tähtpäev ja lipupäev."

Meie tähistasime koos Viiratsi Rahvaraamatukoguga. Raamatukoguhoidja Piret rääkis meile sellest päevast ja siis lugesid 3. klassi õpilased 25. peatüki Andrus Kivirähki raamatust "Sirli, Siim ja saladused". Fuajees on väike temaatiline näitus, kus on loomeringi ja 3. klassi temaatilised joonistused. Pildistas Ruuben Oja (5. klass).