Viiratsi Kool

General information

Contact

Filter

All Huviringid Management Tugispetsialistid Teachers Study Council

Job position
 
Huviringid (6)

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Kolmapäev 13:00
Reede 12:05

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
valli.pang@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Neljapäev, eelneval kokkuleppel

Tiia Kadalipp

Rahvatants
tiia.kadalipp@gmail.com


Lauri Liiv

Kickpoks

Reception time:

neljapäev 13.45–14.45

Ain Veebel

Robootika

Reception time:

reede 13.50–14.35

Leili ja Külli, toimumiskoht: Mulgi Savikoda

Keraamika

Management (3)

Külli Saat

Director
520 0457
kylli.saat@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Toivo Radin

Development manager
511 3792
toivo.radin@viiratsi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Reception time:

Kokkuleppel

Kai Parre

Huvijuht
+372 56862424
kai.parre@viiratsi.edu.ee

Tugispetsialistid (3)

Kaidi Raud

Sotsiaalpedagoog
4358011
kaidi.raud@viiratsi.edu.ee

Lisainformatsioon: 

E - 8.00-15.00

T - 8.00-11.30

R - 8.00-15.00

Telefonitunnid: E ja R kell 10.00-11.00


Külli Saarnik

Logopeed
kylli.saarnik@viiratsi.edu.ee


Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Teachers (12)

Enno Rebane

Tehnoloogia
+372 55914740
enno.rebane@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Eva Aavik

Klassiõpetaja
eva.aavik@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Kolmapäev 12:05

Annika Otsma

Klassiõpetaja
annika.otsma@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Neljapäev 13:00

Aile Saar

Klassiõpetaja, liiklusring
aile.saar@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Kolmapäev 13:00
Reede 12:05

Jana Lossmann

Klassiõpetaja
jana.lossmann@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Kolmapäev 13:00

Reet Saare

LÕK, õpiabi
reet.saare@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel

Valli Pang

Muusika, mudilaskoor
valli.pang@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, eelneval kokkuleppel
Neljapäev, eelneval kokkuleppel

Toivo Vilumaa

Usundiõpetus
toivo.vilumaa@viiratsi.edu.ee


Andreas Siimon

Arvutiõpetus
andreas.siimon@viiratsi.edu.ee


Heidi Mäetagas

Pikapäevarühm, tugiisik
heidi.maetagas@viiratsi.edu.ee


Iiri Tera

Klassiõpetaja
iiri.tera@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Kolmapäev 12:05
Reede 12:05

Ülle Laam

Klassiõpetaja
ylle.laam@viiratsi.edu.ee

Reception time:

Neljapäev 13:55
Study Council (1)

Kaidi Maask

Haridus- ja Teadusministeerium
735 0222
hm@hm.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Viiratsi Kool

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.