Projektipäev 03. mai Kai.parre

19. aprillil toimus projektipäev.

19. aprill oli meil täiesti teistusugune koolipäev. Terve kool kogunes saali, kus lapsed jagunesid laudkondadesse. Maailmakohvikute stiilis hakati unistama, milline võiks olla Viiratsi kool 5 aasta pärast. Õpetaja Thea oli igale lauale oma teema kirja pannud juba. Unistada tuleb suurelt ja seda lapsed ka tegid! Kui kõik head mõtted olid paberile saanud, asusid laudkonnad looma luuletusi kooli juubeliks õpetaja Liina juhatusel. Pärast need kujundati ja esitati kogu kooli ees. Lõunasöögi järel aga lasime päikesel meie põskedele paista, et need kenasti pruuniks saaksid, ning nautisime ühist matka Viljandi järve terviserajale. Selline teistsugune koolipäev enne vaheaega kulus kõigile ära!