Emakeelepäev 27. märts Kai.parre

Emakeelepäeva raames käis meil külas jutuvestja Ena Mets.

14. märtsil oli emakeelepäev, kuid see nädal oli meil tihedalt täis muid põnevaid tegevusi- "Kaka ja kevade" seanss ainult meie koolile, mudilaskoori laulupäev ja muud tähtsad toimetamised. Tähistasime seda päeva veidi hiljem. Eelmisel aastal kutsusime esimest korda selle raames endale külalise, sel aastal kordasime seda. Möödunud reede ennelõunal olime kõik koolinädalast päris väsinud. Mis saaks olla mõnusam, kui tunniks ajaks kõik muu unustada ning kuulata põnevaid looduslugusid. Koostöös Viiratsi Rahvaraamatukogu-ga kutsusime külla Jutuvestja Ena Mets-a. Selle tunni jooksul rändasime varesena kõrgele-kõrgele, lendasime koolibrina sadu kordi veekogu ja tulekahju vahelt ning saime palju mõtteainet ka edaspidiseks.