Kontakt

Viiratsi Kool

Viiratsi alevik, Viljandi vald, Viljandi maakond

Tiigi 4

70101

Tel. 435 1439 (├Ápetajate tuba); 435 1440 (direktori kabinet)



K├╝lli Saat direktor kylli.saat@viiratsi.edu.ee 520 0457
Maie Arba ├Áppealajuhataja maie.arba@viiratsi.edu.ee 522 4898
Toivo Radin majandusjuhataja toivo.radin@viiratsi.edu.ee 511 3792
Natali Joonas   
huvijuht natali.joonas@viiratsi.edu.ee 562 63 902
K├╝lli Saarnik logopeed kylli.saarnik@viiratsi.edu.ee  



├ťlle Laam klassi├Ápetaja, ├Ápiabi
ylle.laam@viiratsi.edu.ee  
Eva Aavik klassi├Ápetaja
eva.aavik@viiratsi.edu.ee  
Annika Otsma klassi├Ápetaja annika.otsma@viiratsi.edu.ee  
Aile Saar klassi├Ápetaja aile.saar@viiratsi.edu.ee  
Jana Lossmann klassi├Ápetaja jana.lossmann@viiratsi.edu.ee  
Reet Saare klassi├Ápetaja, L├ĽK ├Ápetaja reet.saare@viiratsi.edu.ee  
Valli Pang muusika├Ápetus valli.pang@viiratsi.edu.ee  
Toomas Israel
tehnoloogia├Ápetus toomas.israel@viiratsi.edu.ee
 
Reet Pius
ajalugu, kunstiajalugu
reet.pius@viiratsi.edu.ee
 
Mai Naarits poiste kehaline kasvatus mai.naarits@viiratsi.edu.ee  
Toivo Vilumaa usundi├Ápetus toivo.vilumaa@viiratsi.edu.ee  
Anu Juhkamsoo arvuti├Ápetus, matemaatika anu.juhkamsoo@viiratsi.edu.ee